ТНПУ ділиться секретами успішного ЗНО з математики

By Ӧ 14th, 2021 No Comments

У рамках Року математики в Україні та задля сприяння проведенню зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році в умовах пандемії COVID-19 фізико-математичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка 20 січня о 15.00 організовує он-лайн майстерню «Математика&ЗНО». У роботі майстерні братимуть участь ректор ТНПУ ім. В. Гнатюка, начальниця Управління освіти Тернопільської державної обласної адміністрації, відповідальний секретар Приймальної комісії Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, декан та провідні фахівці фізико-математичного факультету. Запрошуємо учнів 11 класів активно долучитися до ознайомлення із особливостями здачі ЗНО з математики у 2021 році.

Завідувач кафедри інформатики

та методики її навчання