Викладачі та студенти ТНПУ — учасники міжнародного наукового семінару проєкту DeDiMaMo

У рамках роботи над проєктом DeDiMaMo «Розвиток математичних компетентностей студентів за допомогою цифрового математичного моделювання», Eurasia, CPEA-ST-2019/10067 відбувся міжнародний науковий семінар «Прикладні аспекти задач математичного моделювання» (Student mobility program, оnline meeting).

У ході семінару студенти навчальних закладів України представляли свої наукові дослідження.

У роботі міжнародного наукового семінару взяли участь науковці трьох університетів — університету Агдера (Норвегія) (координатор — Professor Yuriy Rogovchenko), Київського університету імені Бориса Грінченка (координатор — професор Наталія Морзе) та Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (координатор — завідувачка кафедри інформатики та методики її навчання доцент Надія Балик).

Координатор проєкту проф. Ю.Роговченко

Презентація студентських дослідницьких проєктів

Магістранти та студенти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка гідно представили наш навчальний заклад. З цікавими прикладними доробками виступили магістрант 2 року навчання спеціальності «Інформатика» Арсен Сеньків і студентка 4 курсу фізико-математичного факультету Христина Клапущак.

Виступ магістранта Арсена Сеньківа

Виступ студентки Христини Клапущак

У семінарі взяли участь науковці з Норвегії, Туреччини, Ірану й України. ТНПУ представили викладачі кафедри інформатики та методики її навчання Надія Балик, Ольга Барна, Інна Грод, Сергій Мартинюк, Василь Олексюк.

Учасники міжнародного наукового семінару

У ході жвавих дискусій доповідачі відповідали на запитання щодо перспектив розроблених проєктів, демонстрували цифрові технології реалізації проєктів, характеризували вплив результатів дослідження на економіку та життєдіяльність регіону тощо.

Учасники зустрічі високо оцінили практичну спрямованість розроблених проєктів і фахову підготовку студентів-доповідачів.

Завідувач кафедри інформатики
та методики її навчання