Співпраця ТНПУ у рамках україно-норвезького проєкту

23 грудня у рамках проекту DeDiMaMo «Розвиток математичних компетентностей студентів за допомогою цифрового математичного моделювання», Eurasia, CPEA-ST-2019/10067 відбувся міжнародний науковий семінар «Технології адаптивного навчання».

У роботі міжнародного наукового семінару взяли участь науковці трьох університетів — університету Агдера (Норвегія) (координатор — Professor Yuriy Rogovchenko), Київського університету імені Бориса Грінченка (координатор — професор Наталія Морзе) та Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (координатор — завідувачка кафедри інформатики та методики її навчання доцент Надія Балик).

Обговорення результатів роботи

Демонстрація можливостей адаптивного навчання на платформі Canvas

ТНПУ представили викладачі кафедри інформатики та методики її навчання Надія Балик, Сергій Мартинюк, Василь Олексюк, Ольга Барна. У ході жвавих дискусій науковці розглянули використання різноманітних систем адаптивного навчання в умовах цифровізації освіти, їх переваги та недоліки у процесі вивчення комп’ютерного математичного моделювання.

Завідувач кафедри інформатики

та методики її навчання