НовиниНовини DEDIMAMO

ТНПУ – учасник робочої зустрічі партнерів проєкту DeDiMaMo

20 листопада 2020 року в рамках роботи проєкту DeDiMaMo – “Розвиток математичних компетентностей студентів за допомогою цифрового математичного моделювання”, Eurasia, CPEA-ST-2019/10067 відбулась робоча зустріч українських університетів-партнерів: Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Київського університету імені Бориса Грінченка.

Учасниками зустрічі були з боку BGKU: Morze Nataliia, Boiko Mariia, Oksana Lytvun, з боку TPNU: Надія Балик, Ольга Барна, Василь Олексюк, Сергій Мартинюк.

Учасники робочої онлайн-зустрічі україно-норвезького проєкту

Учасники обговорили проблеми реалізації проєкту, які виникають у зв’язку із карантинними заходами, зумовленими пандемією Covid-19.

У ході обговорення відбувся обмін думок щодо впровадження розробленого курсу «Цифрове математичне моделювання», за яким на базі ТНПУ імені Володимира Гнатюка відбувається навчання магістрів спеціальності «Середня освіта. Інформатика» та «Середня освіта. Математика» (доцент Грод І.М.). За результатами дослідницької діяльності студентів-учасників проєкту планується підготовка та проведення наукового семінару.

Координатор проєкту,

завідувач кафедри інформатики