Новини ACM ICPC

Основний тур ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC Ukraine 2018.

By Ħ 16th, 2018 No Comments

Згідно програми о 10:00 розпочато основний тур ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC Ukraine 2018. Зареєстрованим командам було роздано завдання ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC 2018 (¼ фіналу). Учасникам відведено п’ять годин на виконання 15-ти конкурсних завдань різного рівня складності. Конкурсанти активно включилися в процес їх розв’язання. Очікуємо позитивних результатів від команд та бажаємо їм успіху.

АСМ-ICPC 2018  Нагородження

Після напруженого очікування підведено підсумок олімпіади з програмування АСМ-ICPC Ukraine 2018 серед 43 команд Південно-Західного регіону.

Переможцями було визначено такі команди:

дипломи ІІІ ступня отримали:

Вінницький національний технічний університет (VNTU_[figTree]: Олексій Кавка, Андрій Андреєв, Максим Мельник, тренер Вікторія Войтко)

дипломи ІІ ступеня

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (ChNU_BlessRNG: Олександр Маник, Михайло Смерека, Андрій Василик, тренер Тетяна Караванова)

диплом І ступеня

Вінницький національний технічний університет (VNTU_TreeS: Юрій Шмерчук, Евгеній Щербіна, Олександр Спажев, тренер Володимир Месюра)

Серед учнівських команд:

1 місце

Хмельницький Ліцей №17 (sKhmG1VK-ALGO1-DreamTeam: Ілля Волинець, Антон Дядюк, Ігор Рамський, тренер Андрій Попик)

2 місце

Хмельницька Гімназія №2 (sKhmG1VK-ALGO2 – Gimnazium2: Роман Радіонов, Артем Фомюк, Володимир Авсієвич, тренер Андрій Попик)

3 місце

Вінницький технічний ліцей (sVTL_Type-C: Ілля Кузнецов, Діана Ливицька, Денис Тимчук, запасний Володимир Гринюк, тренер Ніна Єфременюк)

Чернівецький ліцей №1 математичного та економічного профілів (s_CV_Lyceum_CV++:і Михайло Тірон, Микола Чиківчук, Максим Ліщинський, тренер Василь Косован, со-тренер Катерина Колодрібська)

Урочисте нагородження переможців олімпіади відбулося на фізико-математичному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Більше фото тут