Новини ACM ICPC

Відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC 2018

By 15th, 2018 No Comments

В актовій залі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулося відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC 2018 у Південно-Західному регіоні.

Команди регіону радо привітали: ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка —  Буяк Богдан Богданович; депутат Верховної ради України — Барна Олег Степанович; заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради —  Бицюра Леонід Олексійович; проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва — Фальфушинська Галина Іванівна; декан фізико-математичного факультету  — Громяк Мирон Іванович; представник тернопільського ІТ-кластеру, менеджер проектів фірми Project Manager at Eleks — Денис Анатолій; менеджер з маркетингу фірми Future Processing  — Дзюда Руслан; завідувач кафедрою інформатики та методики її навчання — Балик Надія Романівна та спонсори олімпіади.

Учасникам команд було вручено сертифікати учасників із пам’ятними сувенірами. Їм побажали успіхів та наснаги у боротьбі за право участі у ІІI етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC 2018 (1/2 фіналу).

Олімпіада проводиться згідно правил чемпіонату світу з програмування серед студентських та учнівських команд під егідою Association for Computing Machinery.

Спонсорську допомогу надали: ELEKS Ternopil, Видавництво “Підручники і посібники”, Oleg Barna, Goodahead Ltd., Wise Engineering, Future Processing, Ternopil IT Cluster Community, MagneticOne Academy, Тернопільська обласна державна адміністрація (Ігор Чорний), Ваша Друкарня, Tracker Software Products, Центр Науки Тернополя.

Більше фото тут