Науково-практична конференція на фізико-математичному факультеті

By צ 20th, 2018 No Comments

На фізико-математичному факультеті уже традицією стало проведення численних наукових та просвітницьких заходів, які формують наукову та інноваційну еліту нашого краю. Днями на факультеті за ініціативи доцентів Барни О.В. (кафедра інформатики та методики її навчання) та Федчишин О.М. (кафедра фізики та методики її навчання) за участю студентів магістрантів спеціальностей «Інформатики» та «Фізика» денної та заочної форм навчання була проведена міжкафедральна науково-практична конференція «Наука молода: від теорії – до практики». На конференції було представлене широке коло актуальних питань теорії та методики навчання, сучасних теорій світобудови, ролі інформаційних технологій в житті людства та інші. Студенти магістранти спеціальності «Інформатика» представили проект «розумної» теплиці, створений за ініціативи завідувача кафедри інформатики та методики її навчання к.пед. наук, доцента Балик Н.Р. Зазначимо, що це уже третій проект в галузі SMART-технологій, який розроблений на факультеті і використовується як майданчик для дослідницької та навчальної роботи. Експерти – викладачі факультету на чолі із деканом к.фіз.-мат наук, доцентом Громяком М.І. відзначили ґрунтовну підготовку доповідачів, інноваційність форми проведення конференції та вагомий вплив подібних заходів на формування дослідницьких компетентностей студентів.

Доцент кафедри інформатики
та методики її викладання