НовиниНовини DEDIMAMO

Викладачі ТНПУ взяли участь у Міжнародному воркшопі у рамках проєкту DeDiMaMo

4 січня 2021 року відбувся воркшоп представників американської компанії CourseArc Jennifer Miller та Stacey Murphy з робочою групою міжнародного україно-норвезького проєкту DeDiMaMo у складі проф.Ю.В.Роговченко (університет Агдер, Норвегія), проф.Н.В.Морзе (Київський університет імені Бориса Грінченка), доц. Н.Р.Балик, О.В.Барна, С.В.Мартинюк, В.П.Олексюк (усі — ТНПУ імені Володимира Гнатюка) з питань адаптивного навчання.

Учасники воркшопу обговорюють проблеми адаптивного навчання

Можливості використання ППЗ у математиці

Демонстрація інтегрування програмного забезпечення в LMS Moodle

У ході воркшопу було обговорено використання програмного забезпечення американської компанії, його основні можливості, інтеграцію в LMS Moodle тощо. Сторони домовилися про використання програмних продуктів у тестовому режимі та подальші зустрічі для розробки та впровадження елементів адаптивного навчання у закладах освіти.

Координатор проєкту,

завідувач кафедри інформатики