80 проєктів до 80-річчя університету

By Ħ 3rd, 2020 No Comments

3 лютого 2020 року в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулась регіональна науково-практична конференція «Цифрова освіта: соціально-інноваційні проєкти сталого розвитку університету та громади».

Конференція дає старт курсу «Комп’ютерні інформаційні технології  в освіті та науці», який уже 15 років поспіль проходить у формі тренінгів для магістрантів усіх спеціальностей університету. Діяльність у курсі покликана сформувати компетентності молодого науковця у площині розробки та розвитку інноваційних освітніх, соціальних, наукових, практичних проєктів на базі цифрових технологій. Розвиток програм і розробка навчальних курсів, впровадження нових інструментів і технік навчання, стимулювання народження інновацій і є відображенням прагнення бути на вістрі всього нового, що є візією кафедри інформатики та методики її навчання.

Розпочала роботу конференції проректорка з наукової роботи та міжнародного співробітництва, доктор біологічних наук Фальфушинська Галина.

Спікерами конференції були завідувачка кафедри інформатики та методики її навчання, кандидат педагогічних наук, доцент Балик Надія,  заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюра Леонід Олексійович, керівник ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”, співзасновник міжнародного музичного фестивалю “ФАЙНЕ МІСТО” Максим Черкашин, продюсерка філії ПАТ НСТУ Тернопільська регіональна дирекція Биндас Зоряна, лінійна продюсерка радіомовлення ua.Тернопіль Моргун Ірина, співкоординатор програми «Вивчення Української Хартії вільної людини у навчальних закладах Тернопільської області» Ігор Ковалик, декан фізико-математичного факультету Громяк Мирон, керівник  відділу у справах молоді  доцент Володимир Брославський.

Протягом тижня магістранти працюватимуть над створенням інноваційного проєкту для сталого розвитку університету та громади і представлятимуть свої ідеї та розробки на підсумковому пітчингу «80 проєктів до 80-річчя університету».

Початок роботи конференції

Панельна дискусія – тренди цифрової освіти від завідувача кафедри інформатики Надії Балик

Панельна дискусія – керівник ГО Освітньо-аналітичний центр розвитку громад, співзасновник міжнародного музичного фестивалю ФАЙНЕ МІСТО

Панельна дискусія – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Леонід Бицюра