НовиниНовини DEDIMAMO

Робоча зустріч учасників проєкту DeDiMaMo

Навіть у час відпустки викладачі кафедри інформатики та методики її навчання – учасники проєкту DEVELOPMENT OF STUDENTS’ MATHEMATICAL COMPETENCIES THROUGH DIGITAL MATHEMATICAL MODELING (DeDiMaMo), EURASIA PROGRAMME 2019, CPEA-ST-2019/10067 доц. Балик Н.Р., Барна О.В., Василенко Я.П., Грод І.М., Мартинюк С.В., Олексюк В.П. продовжуть працювати. Чергова зустріч університетів-партнерів проєкту University of Agder та Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась відповідно до угоди та планів, затверджених попередньої зустрічі та стосувалась питань адаптації курсу «Цифрове математичне моделювання» до освітніх програм зарубіжних університетів. Учасники виробили спільні стратегії, окреслили завдання та обговорили найближчі плани.

Важливо, що курс, який розроблений в рамках проєкту, буде перекладено на англійську мову, що дозволить не тільки формувати іншомовну компетентність українських студентів, а й залучати іноземців до навчання як за цим курсом, так  і в університеті загалом.

Учасники робочої зустрічі

Обговорення завдань

Керівник проєкту від ТНПУ доц.. Балик Н.Р.