НовиниНовини DEDIMAMO

Науковий вебінар з питань адаптивного навчання відбувся на фізико-математичному факультеті у рамках міжнародного проекту

By Ħ 18th, 2020 No Comments

Кафедра інформатики та методики її навчання провела спільний науковий вебінар у рамках проекту «Development of students’ mathematical competencies through Digital Mathematical Modeling» (DeDiMaMo), CPEA-ST-2019/10067. Під час вебінару науковці Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Київського університету імені Бориса Грінченка обговорювали питання застосування адаптивних інструментів у навчальному процесі, реалізації адаптивного навчання у рамках підготовки електронного курсу з цифрового математичного моделювання. Сучасні адаптивні технології в математичній освіті дають можливість ефективної персоналізації навчання.

Учасники наукового вебінару

Завідувач кафедри інформатики