У контексті Концепції «Нової української школи» відбувся семінар для вчителів початкових класів Тернопільської комунальної загальноосвітньої школи № 16 ім. В. Левицького, який був проведений викладачами кафедри інформатики і методики її викладання та кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти й студентами факультету педагогіки і психології відділення «Початкова освіта». Під час семінару було представлено проекти, виконані студентами під час проходження комп’ютерної практики з дисципліни «СІТ навчання» під керівництвом доцента кафедри інформатики і методики її викладання ТНПУ імені Володимира Гнатюка О. Й. Карабін.

Учасниками семінару також були: доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти О. І. Янкович, доктор педагогічних наук, доцент кафедри інформатики і методики її викладання О. Я. Романишина, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри інформатики і методики її викладання С. В. Мартинюк. Проведений семінар засвідчив, що лише при співпраці усіх ланок освіти можливе якісне досягнення результатів, закладених у Концепції «Нової української школи».