Співпраця з ІТ-компаніями міста Тернополя

By ' 26th, 2021 No Comments

Уже традиційними стали зустрічі фахівців ІТ-компаній Тернополя й України зі студентами спеціальності «Інформатика» фізико-математичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. У рамках такої співпраці 23.03.2021 і 24.03.2021 року за участі завідувача кафедри інформатики та методики її викладання доцента Н. Р. Балик і доцента цієї ж кафедри С. В. Мартинюка відбулося дві зустрічі студентів 3 і 4 курсів з представниками ІТ-компанії APIKO. У ході зустрічі представники компанії Христина Трач та Юрій Матіїшин розповіли про основні програмні продукти, над якими працює їх колектив, APIKO-академію для підвищення кваліфікації працівників, перспективи трудовлаштування, відповіли на численні запитання студентів. Маємо сподівання, що співпраця розвиватиметься й надалі.

Компанiя APIKO

Про IТ-компанiю APICO розповiв Юрій Матіїшин