Провідні фахівці ІТ-компанії «WISE ENGINEERING» провели на фізико-математичному факультеті відкриту лекцію на тему: «What’s Machines Learning?» для студентів спеціальностей «Інформатика» та «Математика». Головні аспекти подання матеріалу були зосереджені на використанні апарату прикладної математики в галузі штучного інтелекту та машинного навчання. На лекції висвітлено аналіз ключових трендів розвитку електронних експертів, використання алгоритмів лінійної регресії у машинному навчанні та застосування алгоритмів навчання у програмних засобах, що відносяться до галузі штучного інтелекту.

Після відкритої лекції відбувся круглий стіл викладачів кафедри інформатики, студентів та фахівців ІТ-компанії «WISE ENGINEERING» з приводу проходження практики та працевлаштування студентів в галузі інформаційних технологій, побудови кар’єри у сфері IT-бізнесу.