За ініціативи кафедри інформатики та методики її викладання 10 травня 2018 року на у рамках роботи відкритого дискусійного Клубу успішних людей відбулася зустріч з Робертом Максвеллом, керівником канадської компанії TGT Solutions (Stratford, Ontario) та представником української діаспори у Канаді, керівником розвитку Української католицької освітньої фундації – Олегом Водовозом.

Канадський успішний бізнесмен, професійний бізнес-тренер провів тренінг на тему «Перетворення академічних навичок в успішні бізнес-навички». Робочою мовою тренінгу була англійська, синхронний переклад професійно забезпечила кафедра перекладу (студент факультету іноземних мов Олександр Шаблій). На тренінгу численно були присутні викладачі та студенти фізико-математичного факультету. Харизматичний спікер , невимушена атмосфера, цікава дискусія щодо секретів успіху як академічних, так бізнесових, змусили забути про час та легко переступити мовний бар’єр.

Перший крок до успішного майбутнього зроблено!