НовиниНовини DEDIMAMO

Викладачі фізико-математичного факультету опановують технології адаптивного навчання

By Ħ 15th, 2021 No Comments

У рамках реалізації наукового грантового проєкту Development of student’s mathematical competencies through Digital Mathematical Modelling – DeDiMaMo, CPEA-ST-201 9/1 0067 відбувся міжнародний воркшоп з питань адаптивного навчання.

У роботі заходу брали участь доц. Балик Н.Р. – керівник проєкту, завідувачка кафедри, учасники проєкту доц. Барна О.В., Мартинюк С.В., Олексюк В.П., партнери з університету Агдера (Норвегія) та Київського університету імені Бориса Грінченка (Україна). Учасники ознайомились із платформою для адаптивного навчання Knewton Alta, яку представили американські провайдери. Важливо, що понад 40 мільйонів студентів у всьому світі користуються платформою Knewton. Вона надає безпечну та інтегровану під ключ систему управління навчанням і відповідає стандартам WCAG 2.0 ADA щодо доступності.

Учасники воркшопу «Адаптивна система навчання Knewton Alta»

Особливості подання навчального матеріалу в системі Knewton Alta