icpc-logoACM ICPC 2017 II етап (1/4 фіналу) Південно-західний регіон

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування — це щорічна система масових очних змагань у творчому застосуванні отриманих знань, умінь і навичок командної роботи з комп’ютерної алгоритмізації та створення ефективних програм серед студентських команд вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.

Метою олімпіади є створення умов для формування і підготовки університетських команд для участі в командній студентській першості світу з програмування АСМ-ICPC (Association for Computing Machinery — International Collegiate Programming Contest).

ІI етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у Південно-західному регіоні відбудеться 15-17 вересня 2017 р. в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

До участі в ІI етапі запрошуються команди-переможці І етапу олімпіади з вищих навчальних закладів Вінницької, Хмельницької, Тернопільської та Чернівецької областей.

Кращі команди регіону отримують право участі у ІІI етапі Олімпіади у 1/2 фіналу першості світу ACM ICPC або у фіналі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. ІІІ етап буде проводитись 20-22 жовтня у Вінниці та Одесі.

Олімпіада проводиться згідно правил чемпіонату світу з програмування серед студентських команд під егідою Association for Computing Machinery (http://icpc.baylor.edu/):

• Команда складається з трьох студентів
  • Кожній команді надається один комп’ютер
  • Командам пропонується 10-15 задач різної складності, викладених українською та англійською мовами, тривалість змагань – 5 годин без перерви
  • Користування допоміжними джерелами інформації, словниками та електронними пристроями не дозволяється
  • Мовами програмування на І етапі олімпіади є: С, С++, Java, Pascal, Python, C#
  • Перевірка розв’язків здійснюється автоматично, через Інтернет, з використанням он-лайн системи проведення олімпіад e-judge.

ACM ICPC 2016 I етап (1/8 фіналу) Південно-західний регіон

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування відбувся у суботу 25 березня 2017 р.

Інформація учасникам
За підтримки