Цифрове літо школярів на фізматі

By 8th, 2017 No Comments

Викладачі і студенти кафедри інформатики та методики її викладання продовжують співпрацю із школярами і освітянами Тернопільщини. Для понад півсотні школярів на базі STEM-центру «Цифрові ерудити» Тернопільського національного педагогічного університету уже розпочались цифрові літні канікули, адже після учнів Білобожницької та Великогаївецької ЗОШ на фізико-математичний факультет завітали учні Української гімназії імені Івана Франка м. Тернополя. До організації екскурсії та навчання учнів долучились студент-магістрант 2 курсу спеціальності «Інформатика» Барна В. разом із викладачем кафедри Маланюк Н.Б. та вчителем інформатики  гімназії Бобошко О.І.

Учні мали змогу попрактикуватись у керуванні програмованих роботів на базі констуктора Lego EV3, спробувати свої сили у 3D-моделюванні емблеми випускника своєї школи під керівництвом доцента Барни О.В., ознайомитись із технологією 3D-друку під керівництвом доцента Мартинюка С.В. Завідувач кафедрою інформатики та методики її викладання доцент Балик Н.Р. анонсувала для учнів умови та етапи проведення фестивалю «STEM-креатон» та наголосила про важливість для успіху у майбутньому обрання ними STEM професій. На фізико-математичному факультеті та на факультетах, які готують майбутніх вчителів хімії, біології, екології під час вивчення дисциплін, які пов’язані із ІКТ, велику увагу приділяється інтегруванню предметів на базі новітніх технологій та роботизованих систем, що є основою STEM-освіти. Тому можна із впевненістю зазначити, що Тернопільський національний педагогічний університет не тільки готує висококласних спеціалістів на студентській лаві, а й через залучення дітей до  STEM-освіти формує природничу, математичну, технічну та інженерну еліту нашого краю, яка покликана у майбутньому розвивати нові технології, реалізовувати креативні проекти та стартапи.