Нашого цвіту по всьому світу! Саме такі слова сьогодні звучали на фізико-математичному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету Імені Володимира Гнатюка під час вручення сертифікатів студентам 5 курсу про проходження ними тренінгу за міжнародною освітньою програмою “Intel. Навчання для майбутнього. v10”. Слово цвіт – не випадково, адже цвіт студентства отримав гідну відзнаку не тільки творчості, винахідливості, креативу, інноваційному мисленню, які продемонстрували студенти під час створення дієвих та готових до впровадження у Нову школу міжпредметних проектів, які обов’язково передбачають використання сучасних ІКТ та формування компетентностей учнів. А ще поцінування вкладу усього колективу фізико-математичного факультету на чолі з деканом Громяком М.І. у підготовку висококласних спеціалістів – педагогів нової формації. Відрадно, що студенти та викладачі з нагоди цієї події одягнули вишиванки, адже їх праця спрямована на успіх кожного і є такою ж багатогранною та неперерішеною, як прадавній народний оберіг. Хай цвіт вишиванки, який прикрашає вулиці і домівки не тільки України, а й цілого світу, яскраво та радісно вкриває педагогічну та професійну стежину кожного студента та студентки. І хай ці майбутні педагоги, які долучились до програми, яка працювала та працює у десятках країн світу, колись будуть відомі на весь світ своїми здобутками і примножать славу Україні!