Цього року в Україні вже втретє за ініціативи компанії «Майкрософт Україна» та Фонду BrainBasket проходить «Година коду» (4-10 грудня) в рамках тижня комп’ютерних наук по всьому світу. До цієї ініціативи долучились і студенти 1-го курсу фізико-математичного факультету.

У формі гри та зі зрозумілими інструкціями студенти протягом  годину вчилися писати програми та бачили результат своєї роботи. Такий унікальний формат чудово допомагає відчути себе програмістом.

Освітній інтерактивний формат забезпечений навчальними додатками від Code.org спільно з Microsoft – у цікавих та актуальних інтерфейсах: «Майнкрафт/MINECRAFT Hour of Code» та «Зоряні війни/ Star Wars: Build a Galaxy with Code» –та в інших не менш захоплюючих додатках.

За результатами проходження випробувань у запропонованих додатках студенти отримали сертифікати про успішне завершення завдань «Години коду».