Магістрант 2 курсу спеціальності «Інформатика» фізико-математичного факультету Задорожний Олесь взяв участь у найбільшій технологічній конференції в Європі WebSummit, що відбувалась у місті Лісабон з 6 по 9 листопада. Захід включав два десятки тематичних конференцій, кілька майданчиків для пітчингу компаній, круглі столи та сотні стендів для стартапів, що змінювались кожного дня. Деякі партнери конференції проводили власні воркшопи (наприклад, Google та AWS). Серед відомих спікерів були засновники та технічні спеціалісти Intel, Oracle, Amazon, Uber, Microsoft, Google, Facebook та інші. Загалом WebSummit відвідало близько 60 тисяч гостей із понад 170 країн (600 осіб із України).

Єдина команда із Тернополя, в яку входив Задорожний Олесь, представила свій проект «Waitronbot», призначений для удосконалення та пришвидшення обслуговування у закладах харчування за допомогою чатботів. Продукт викликав інтерес у потенційних замовників з країн Європи та Америки…
Викладачі кафедри інформатики та методики її викладання вітають Задорожного Олеся із успішним міжнародним дебютом!