Жінки в STEM: від мрії до дії

By 20th, 2019 No Comments

Кафедра інформатики та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету постійно піклується про побудову успішної ІТ кар’єри студентів факультету. Для цього за сприяння завідувачки кафедри доц. Балик Н.Р. та викладачів кафедри відбуваються різноманітні зустрічі, події та конференції Всеукраїнського та міжнародного рівня із залученням молодих науковців.

Студентка 3 курсу фізико-математичного факультету Бабій Наталія пройшла відбір з понад 200 заявок та взяла участь у ІІІ конференції «Жінки в STEM: від мрії до дії», що відбулася 15 березня 2019 року в місті Києві. Мета заходу – надихнути жінок та дівчат виступами успішних жінок, що є менторками програми «Дівчата STEM», на саморозвиток та планування кар’єри. Конференція була організована CSR Ukraine, Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», ініціативою «Дівчата STEM» та ГС «STEM Коаліція» в рамках програми «Технологічний Пакт для розвитку жінок у технологічних компаніях» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Програма конференції включала в себе 4 сесії: STRATEGY – як планувати і досягати заплановано; TALENT – звідки беруться таланти та як їх розвивати; EMOTIONS – як керувати емоціями; MOTIVATION – де знайти своє натхнення і мотивацію.

Бабій Наталя після повернення з конференції провела на факультеті воркшоп з питань впровадження STEM-проектів.

Робота в групах учасників конференції

STEM-спільнота по завершенню конференції

Студентка фізмату Бабій Наталя успішно будує кар’єру в SТЕМ