21 – 22 лютого 2018 року викладачі кафедри інформатики та методики її викладання, Барна О. В., Генсерук Г. Р., Скасків Г. М., в рамках роботи міжнародного центру «Освітня інноватика» Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка провели тренінги «Інструменти інтегрованого навчання в початковій школі» та «Впровадження проектного навчання у старшій школі» для вчителів Тернопільської загальноосвітньої школи № 28.

Під керівництвом викладачів розпочато реалізацію навчально-дослідницьких проектів «Живий оркестр» для учнів початкових класів та «Стихія води» для старшокласників. Проекти базується на засадах Концепції Нової української школи, передбачають реалізацію компетентісного підходу в освітньому процесі  та застосування інтегрованого навчання на практиці.

Доцент Барна О. В. знайомить із інструментами інтегрованого навчання

Доцент Генсерук Г. Р. надає практичні поради щодо використання модельних програм Нової української школи

Викладач Скасків Г. М. ділиться досвідом проектного навчання

Учасники тренінгу обговорюють проект, який буде реалізовано у ЗОШ № 28