• This event has passed.

Основи 3D-моделювання та друку У STEM-центрі «Цифрові ерудити»

03/01/2017 @ 08:00 - 17:00

У перший день весни STEM-центр «Цифрові ерудити», який діє при кафедрі інформатики та методики її викладання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, приймав у своїх стінах вчителів інформатики та математики. Понад 20 педагогів міста Тернополя та області долучились до розвитку STEM освіти Тернопільщини.

Викладачі та студенти фізико-математичного факультету продемонстрували власні проекти, реалізовані у програмах для 3D-моделювання та надруковані на 3D-принтері, який презентували у STEM-центр депутати Верховної Ради України з Тернопільщини. На даний час триває друк реконструкції Кременецького замку. Гості STEM-центру мали змогу не тільки ознайомитись із новою та дуже перспективною технологією, а й побачити як виглядала перлина історичної спадщини Тернопільщини у її початковому вигляді. Реконструкція та друк здійснюється в рамках проекту «Друге життя замків Тернопільщини», який реалізується на кафедрі спільно із ТОДА за архівними матеріалами з використанням сучасних технологій.

Учителі також мали змогу опанувати навичками самостійного створення 3D-моделей у спеціальній комп’ютерній програмі. Розробник кращого учительського проекту, створеного під час тренінгу, отримав подарунок, надрукований на 3D-принтері.

Захват від побаченого та почутого, задоволення від власних досягнень, сертифікати про підвищення кваліфікації з основ 3D-моделювання та друку, позитивні емоції від спілкування із викладачами університету та креативні плани для розвитку STEM-освіти у своїх навчальних закладах – це далеко не повний перелік озвучених учасниками позитивних моментів організаторам заходу – викладачам кафедри Н.Р. Балик, О.В. Барна, С.В. Мартинюк, Г.М. Скасків, Г.П. Шмигер та керівнику Центру інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційної освіти ТОКІППО Л.Є. Кривокульському.

Date:
03/01/2017