16 вересня 2017 року на фізико-математичному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулося урочисте нагородження переможців олімпіади серед 37 команд Південно-Західного регіону.

Переможцями було визначено такі команди:

дипломи ІІІ ступня отримали:

TNTU_TNT у складі Богдан Борівець, Богдан Зашко, Оксана Приведа, тренер Оксана Петрик (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя)

DonNU_Fearless у складі Ярослав Ісаєнков, Максим Бацінко, Михайло Кацан, тренер Антон Парамонов (Донецький національний університет)

KhNU_KN у складі Артем Лаврентій, Руслана Галкiна, Олександр Нетреба, тренер Сергій Петровський (Хмельницький національний університет)

дипломи ІІ ступеня

CHNU_APM_ThisIsFine у складі Олександр Маник, Михайло Смерека, Андрій Василик, тренер Тетяна Караванова (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича)

VNTU_Destructor у складі Олег Яворович, Богдан Стахов, Петро Гаврилюк, тренер Вікторія Войтко (Вінницький національний технічний університет)

диплом І ступеня

VNTU_TreeS у складі Юрій Шмерчук, Евгеній Щербіна, Олександр Спажев, тренер Володимир Месюра (Вінницький національний технічний університет, Вінницький національний технічний університет).

Серед учнівських команд перемогли:

3 місце

CHNU_Lyceum_CV++ у складі Владислав Федорюк, Остап Микитюк, Дмитро Антонюк, тренер Тетяна Караванова (Чернівецький ліцей №1 математичного та економічного профілів)

2 місце

KhmStkG_AVE_HOVA у складі Костянтин Миронюк, Андрій Савчук, Олександр Юшкевич, тренер Сергій Вапнічний (Старокостянтинівська гімназія Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука)

1 місце

Khmelnytskyi-ALGO2 у складі Дмитро Лаврішин, Антон Дядюк, Ігор Рамський, запасний Ілля Волинець, тренер Андрій Попик (Хмельницький клуб “Алгоритм”)

На підведенні підсумків переможці олімпіади були нагороджені пам’ятними призами за підтримки меценатів: Forte Group, Ternopil, ELEKS Ternopil, Неотек, MagneticOne Group .Career, видавництво «Підручники і посібники», Goodahead Ltd та Третьяков Олександр, Дігай Олексій, Меринюк Сергій, Струк Сергій.

Закриття олімпіади відзначилося результатами з творчого змагання з професійної та практичної підготовки студентів та школярів.

Таблиця результатів:

Детальніше олімпіада Південно-західний регіон 2017:  http://kafinf.tnpu.edu.ua/olimp_acm/ https://www.facebook.com/fizmat.tnpu.edu.ua/.